Bawimy się w Truskawcu

Do Truskawca warto przyjechać także na krótko, na weekend, tylko po to aby fajnie zabawić się. Truskawiec oferuje wiele możliwości: puby, bary, restauracje, nocne kluby, ale także niepowtarzalną atmosferę wolności, dzikości i możliwości, które już nie sposób przeżyć w świecie uporządkowanym. Tutaj w Truskawcu panuje klimat, który sprzyja dobrej zabawie.

Dla miłośników imprez, dyskotek, hucznych zabaw w Truskawcu czeka w na Was wiele lokalnych klubów nocnych i dyskotek.

Koniecznie należy odwiedzić tych kilka miejsc i dobrze zabawić się:

MILLENIUM [МІЛЛЕНІУМ]
Millenium to duże centrum rozrywkowe. W Millenium mieszczą się: dyskoteka, bar, pub, restauracja, kino, bowling, biliard, aparaty do gry oraz świetna atmosfera do zabawy i rozrywki. Klub pracuje codziennie od rana do późnej nocy.

REZUS [РЕЗУС]
To ekskluzywny klub nocny zlokalizowany w pięcio-gwiazdkowym hotelu Rixos Przykarpacie. Przyjemna atmosfera oraz rożne tematyczne imprezy. Bardzo dobre miejsce na spędzenie czasu w przyjemnej atmosferze.

ABORDAŻ [АБОРДАЖ]
Tutaj nie może Cię zabraknąć. To najbardziej znana i popularna dyskoteka ze świetnym pubem w stylu statki pirackiego. Tutaj poczujemy się jak na scenie Piratów z Karaibów w roli głównej. Klub Abordaż zlokalizowany jest w bezpośrednim centrum miasta. Młodzież z Truskawca i okolicznych miast aglomeracji, a także turyści i goście miasta - zapominają tutaj o czasie i bawią się do rana.

Oprócz tych dyskotek, w Truskawcu w każdym większym hotelu oraz sanatorium funkcjonują mniejsze kluby rozrywkowe, które również gwarantują i oferują doskonałą zabawę i atmosferę.

Dla tych co lubią gry i zabawy, to miejsce jest wymarzone: biliard, amerykańska ósemka, snooker, snooker po rosyjsku, kręgle, piłkarzyki oraz inne gry.
W Truskawcu znajduje się wiele restauracji, barów i pubów, więc każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.