Pływanie z delfinami

Wiele ludzi marzą o pływaniu z delfinami, a teraz to marzenie można urzeczywistnić.
Nasze delfinarium oferuje zanurzenie się w niesamowity świat nowych doznań, w jakich pomogą mieszkańcy naszego kompleksu.
Kąpiel i komunikacja z delfinami - to świetna okazja, aby otrzymać intensywne pozytywne emocje, cudownie odpocząć i cieszyć się niezwykłą zwinnością i siłą tych pięknych zwierząt morskich.
Podczas pływania przyjazne i towarzyskie delfiny z radością podstawią swoje płetwy żeby powozić Państwa po basenie. Tutaj czujesz się przyjacielem delfina, jego partnerem w zabawnej rozrywce, a nie obserwatorem w sali. Ta rozrywka nikogo nie pozostawi obojętnym, a jej godność docenią zarówno dorośli jak i dzieci.
Ponadto, w trakcie kąpieli Państwa z morskimi zwierzętami przyjaciele i rodzina mogą robić zdjęcia i filmy. Te kadry jeszcze nie jeden raz ucieszą Państwa i przypomną fantastyczną atmosferę delfinarium.
Podaruj ukochanemu człowiekowi oryginalny prezent, który będzie przyjemnym wspomnieniem na długi czas - pływanie z delfinami.

Czas trwania i koszt naszych usług jest różny, więc każdy może łatwo wybrać dla siebie optymalna opcję programu.
Program komunikacji i pływanie z delfinami pozwolą odczuć niesamowitą energię jednego z najbardziej inteligentnych zwierząt na naszej planecie, co jest szczególnie korzystne dla dzieci z porażeniem mózgowym i autyzmem, jak i dla dorosłych, którzy chcą uwolnić się od stresu i codziennego naładowania.
Wszystkie codzienne kłopoty i troski odejdą, wystarczy tylko zanurzyć się w świat niezapomnianych wrażeń i wejść w harmonię z naturą.


Istnieją dwie sesje pływania:

  • 5 minut - 800 UAH.
  • 10 minut - 1500 UAH.
W tym czasie obok znajduje się trener.
Temperatura wody w delfinarium pozwala czuć się komfortowo podczas i po pływaniu.