Urodziny w delfinarium

Dla dziecka każde urodziny - prawdziwe święto i od tego dnia oczekuje się czegoś szczególnego, niezwykłego. Jak zrobić ten dzień jeszcze lepszym? Bardzo prosto - poprzez świętowanie urodzin w delfinarium, żeby podarować dziecku prawdziwą bajkę, pozwolić dotknąć niezwykłych zwierząt, których one mogły do tego oglądać tylko w kreskówkach.
Mało kto z dorosłych może pozostać obojętnym, kiedy będzie miał możliwość zaznajomienia się i komunikowania z tymi morskimi zwierzętami, a dla dziecka to wydarzenie będzie wprost niezapomnianym. Urodziny spędzone w delfinarium będą największą atrakcją w życiu Państwa dziecka.

Wesołe i zabawne delfiny zachwycą dzieci ciekawym show, a okazja do pływania razem z delfinami da nie tylko pozytywne emocje, lecz też miłe wspomnienia na długi czas, w czym pomogą profesjonalne zdjęcia, które można zrobić po show. Cudowne morskie zwierzęta mogą powozić dzieci po obwodzie basenu, powodując wiele radości, a ciekawe konkursy i gry od profesjonalnych animatorów przeniosą dzieci w bajkę. Ukoronowaniem tej wspaniałej uroczystości będzie świąteczny stół i ogromny tort.